Неділя, 06.10.2024, 04:19
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Липень » 3 » Питання по термофарбі Тезолат
12:41
Питання по термофарбі Тезолат

Tezolat_logo_TM1) При якій товщині шару буде забезпечена теплоізоляція об'єкта?

Товщина одного нанесеного шару «Тезолат» не повинна перевищувати 0,5 мм. Якщо наносити покриття більшої товщини, вулканізація латексу відбувається швидше, ніж випарується вода (латекс і вода входять до складу «Тезолат»), а решта води погіршує теплоізоляційні властивості матеріалу. Тезолат має наноситися послідовними тонкими шарами, кожен шар повинен висохнути. Час повного висихання кожного шару товщиною 0,5 мм при температурі 20ºС становить 24 години. По кожному конкретному технічному завданню проводиться попередній розрахунок необхідної товщини ізоляційного шару і витрати матеріалу «Тезолат» згідно СНиП 2.04.14-88*, СНиП 23-01-99, СНиП II-3-79*, СНиП 2.08.02.-89* і Довідника проектувальника теплових мереж.

2) При відкритті відра виявилося, що на поверхні матеріалу утворилася кірка товщиною приблизно 50 мм. В чому причина? Чи можна використовувати цей матеріал?

При зберіганні і транспортуванні матеріал може розшаровуватися на фракції: легкий наповнювач і сполучна. Це нормально, такий матеріал можна використовувати. Загустілий верхній шар ні в якому разі не можна видаляти, перед нанесенням його потрібно ретельно перемішати з іншою масою матеріалу.

3) При відкритті відра відчувається легкий запах аміаку. У чому причина?

Аміак є стабілізатором РН-балансу і міститься у складі матеріалу в кількості безпечній для здоров'я людини. Під час полімеризації аміак повністю випаровується.

4) Після завершення теплоізоляційних робіт в момент запуску обладнання з температурою теплоносія не вище +100 с утворилися здуття і часткові руйнування покриття. Що сталося?

Була порушена технологія нанесення матеріалу. Покриття завдали занадто товстим шаром за один прохід. При нанесенні покриття на гарячі поверхні шаром в 0,5 мм частина води залишається всередині шару. При високих температурах на поверхні об'єкта, що ізолюється, всередині шару покриття залишилася вода перетворюється в пар, в результаті чого утворюється здуття і руйнування покриття. Щоб уникнути цієї проблеми, наносите матеріал на гарячі поверхні тонкими послідовними шарами (0,25 мм) з міжшарової сушки не менше 24 годин.

5) Чим ґрунтувати ізольовану поверхню перед нанесенням покриття?

Ми рекомендуємо гігроскопічні поверхні, такі як цегла, бетон, штукатурка тощо попередньо покрити будь-яким якісним акриловим ґрунтом глибокого просочення. При нанесенні «Тезолат» на металеві поверхні з температурою до 80 с рекомендується покрити поверхню полівінілацетатними ґрунтовками ВЛ-02, ВЛ-023 або поліуретановими ґрунтовками ARMOND PU або їх аналогами. Металеві поверхні з температурою вище 80 с ми рекомендуємо ґрунтувати «Тезолат» попередньо розведеним у пропорції 200 мл чистої води на 1 л Тезолат (консистенція молока).

6) чи Є якісь особливості при роботі з матеріалом при низьких температурах, щоб забезпечити правильне його нанесення?

За технологією матеріал наноситься при температурі не нижче +7ºС. При таких температурах наносити матеріал тонкими шарами. Випаровування води при низьких температурах відбувається повільніше, тому необхідно нанесення тонких шарів, щоб забезпечити належне висихання покриття.


 

7) Як забезпечити хорошу адгезію покриття з матеріалом, що наносяться поверх нього? Необхідно яким-небудь чином підготувати поверхню з ізоляційним матеріалом «Тезолат» перед нанесенням додаткового матеріалу зверху?

Переконайтеся, що ізольована поверхня чиста і суха. Не наносите жодних матеріалів на ізоляційне покриття, поки воно повністю не висохло (24 години після нанесення), це забезпечить повну вулканізацію покриття. Перед нанесенням зверху будь-яких матеріалів необхідно тільки, щоб поверхня була чистою. Не треба зачищати або притирати розчинниками поверхню. Просто добре вимийте її мильною водою. Переконайтеся, що поверхня висохла перед нанесенням матеріалу.

8) Які правила «Техніки Безпеки» слід дотримуватися при роботі з матеріалом «Тезолат»?

Якщо приміщення добре провітрюється, або роботи проводяться поза приміщенням - респіратори не потрібні. В приміщенні без вентиляції - використовувати стандартні респіратори. Для захисту очей застосовувати захисні окуляри, для захисту шкіри - захисні рукавички та одяг. Перед повторним використанням одяг прати.

9) Поверхню матеріалу занадто текстурована. Чи можна отримати більш гладкий шар?

Для того щоб отримати більш гладкий і рівний шар покриття, змочіть пензель у воді і проведіть по покриттю.

10) Умови зберігання матеріалу?

- «Тезолат» зберігає свої властивості протягом 12 місяців з дня виробництва. Матеріал необхідно зберігати в щільно закритій тарі при температурі не вище +40 ºС і далеко від впливу прямих сонячних променів. «Тезолат» випускається в двох модифікаціях, звичайної і морозостійкою. Взимку застосовується морозостійкий варіант для зниження транспортних витрат. Цей матеріал не боїться заморожування, так що в зимових умовах його можна перевозити, зберігати і наносити при мінусових температурах. Звичайну модифікацію «Тезолат», яка застосовується в теплу пору року, необхідно зберігати і перевозити при температурі від +5 ºС.


 

Переглядів: 119 | Додав: NikName | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: